NEDEN ÖZEL VERA KOLEJİ?


Eğitimde hiçbir mazeretin başarının yerini tutmadığını ve her öğrencinin mutlaka bir öğrenme yönteminin olduğunun bilincinde bir eğitim-öğretim sunuyoruz. Milli-Manevi değerler ile aklın ve kalbin ışığında geleceğin başarılı ve ahlaklı nesillerini yetiştiriyoruz. Eğitim ve okulun, yaşamın kendisi olduğunun bilincinde olan ve okulda aldığı eğitimi hayata uygulayan öğrenciler yetiştirerek bilinçli ve aktif insan tipi yetiştiriyoruz. Vera Koleji Ortaokul düzeyinde ailesine, vatanına, milli ve manevi değerlerine saygılı olan ve katkıda bulunan yeni bir nesil yetiştirmenin tek adresidir. Çocuklarınız ve çocuklarımızın geleceğinin bize emanet edildiğinin bilincindeyiz ve bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyacağımıza güvenimiz tamdır.


MİSYON


Özel Vera Ortaokulu olarak, eğitime başladığımızdan günden bu yana, yetiştirdiğimiz bireylerin iyi bir meslek sahibi olabilmelerinin yanı sıra; vicdanlı ve değerlerine sahip çıkan insanlar olarak hayata hazırlamak ve her bireye kendi yetenekleri ve potansiyelleri doğrultusunda gerekli olan yeterliliği, ‘’aklın ve kalbin ışığında’’ kazandırmaktır.

VİZYON


Eğitim ve öğretim hayatında gayemiz, her gün değişen ve gelişen teknolojiye ayak uyduran, yeniliklere açık profesyonel kadromuzla titiz ve sistemli çalışmalar yaparak, manevi değerleri ve kültür seviyeleri yüksek bireyler yetiştirmektir.

Akademik Kadromuz

Hakan Özyürek

Okul Müdürü

Osman Okur

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yunus Emre Tanrıverdi

Din Kültürü & Ahlak Bilgisi

Kadir Aksu

Türkçe Öğretmeni

Hasan Ünsal

Matematik Öğretmeni

Abdurrezzak Erbilen

İngilizce Öğretmeni

Ebubekir Göksu

Türkçe Öğretmeni

İsmail Keskinkılıç

Kur'an-ı Kerim Öğretmeni

Yüksel Dinç

Sosyal Bilgiler Dinç

Bülent Akpınar

Beden Eğitimi & Spor Öğretmeni

Atıf Muhammed Cebeci

İngilizce Öğretmeni

Muhammed Akbar Farhang

İngilizce Öğretmeni